Uluslararası Futbol Bilim Konferansı İlk Kez Antalya'da Düzenlendi.
 • Türk turizminin başkenti Antalya bu kez Türk futbolunun geleceği adına önemli bir etkinliğe ev sahipliği yaptı ve Türkiye’de ilk kez Uluslararası Futbol Bilimleri Konferansı gerçekleşti.  

  Türkiye’de FIFA’nın ‘Mükemmeliyet Merkezi’ sertifikasının ilk ve tek sahibi Acıbadem sports, Türkiye’de ilk defa gerçekleşen “Uluslararası Futbol Bilimleri Konferansı”nı düzenledi.

  Ekleme: 09-03-2016 Bu Haber 1184 kez okundu.

  4-5 Ocak 2016 tarihinde Antalya Belek’te gerçekleşen 1. Uluslararası Futbol Bilimleri Konferansı’nda dünyaca tanınmış futbol kulüplerinin ve büyük takımların konuşmacıları ile futbol bilimindeki en güncel yaklaşımlar masaya yatırıldı. Sporun bir bilim olarak değerlendirilmesi gerektiği inancıyla Acıbadem Sports bu uluslararası konferansta her açıdan futbolun bilimsel tarafını tartışmaya açtı.

  Türkiye’de ilk kez düzenlenen ve 2016’da ilki gerçekleşen olan Uluslararası Futbol Bilimleri Konferansı, geleneksel hale gelecek ve her yıl aynı tarihlerde dünya futbolunun geleceğine ışık tutacak.

  Spor alanında geleceğe yön verecek projeler geliştiren ve bu projeleri uygulamaya geçiren Acıbadem Sports’un, yeni yılın bu ilk önemli organizasyonuna Barcelona, Manchester United, AC Milan, Porto, Liverpool, Sevilla, Arsenal, Benfica, AS Roma, Ajax, Real Sociedad ve AlmanyaMilli Takımı gibi dünyaca ünlü takımlarından konuşmacılar katıldı. 

  Her biri alanında uzman ve uluslararası arenada tanınmış spor bilimcileri, kondisyonerler, performans analistleri, takım doktorları ve fizyoterapistler sporcuların performans ve başarılarını artırmak için gerekli olan uygulamaları ve yöntemleri anlattı. Katılımcılar ayrıca konferans boyunca spor bilimindeki en inovatif teknolojileri test etme ve workshoplara katılma imkanı da buldu.

  Futbol Gelişim Direktörlüğü

DERNEK İLETİŞİM HATTI
0212 327 8204
WHATSAPP İLETİŞİM HATTI
0505 034 1965
HABERLER
 
© 2020 Tüfad İstanbul
Bu sitenin tasarımı ve kodlaması Bahadır Yagan'a aittir.