Türkiye'nin En Büyüğü Feriköyspor
 • U19 Türkiye Şampiyonasında Kütahya'da düzenlelen turnuvada dün Arabayatağıspor 3-1 mağlup eden ve bugün de penaltı atışlarıyla Seyhan Belediyespor'u geçen Feriköyspor Türkiye Şampiyonu oldu.

  Ekleme: 06-06-2016 Bu Haber 2015 kez okundu.

  Kütahya Dumlupınar Stadı'nda oynanan maçın 90 dakikası golsüz sona ererken, uzatma devrelerinde de ekipler birbirlerine üstünlük sağlayamadı. Penaltı atışlarında Feriköy iki penaltıdan faydalanamazken, Adana Seyhan Belediyespor 3 penaltı vuruşunu dışarı attı. 5-4'lük üstünlük sağlayan Şişli temsilcisi kupaya uzanan taraf oldu.      

  Feriköyspor'un kupasını TFF İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez takdim ederken, TFF İstanbul İl Temsilcisi Ali Tanrıyaşükür, İASKF Başkanvekili Fikret Sivri, Ali Yazlı, Bülent Zent ve İASKF Genel Sekreter Yardımcısı Asım Özdemir maçı takip edenler arasındaydı. Ayrıca maçı 10 civarında ASKF Başkanı da izledi.   

   TÜFAD İstanbul Şubesi olarak başta Şaban ACAR hocamız ve ekibini olmak üzere, futbolcuları, yönetimi ve kulübün emekçilerini tüm içtenliğimizle kutlar başarılarının devamını dileriz.

  Ali Kemal DEMİR

DERNEK İLETİŞİM HATTI
0212 327 8204
WHATSAPP İLETİŞİM HATTI
0505 034 1965
HABERLER
 
© 2020 Tüfad İstanbul
Bu sitenin tasarımı ve kodlaması Bahadır Yagan'a aittir.