GÖREV DAĞILIMI GERÇEKLEŞTİ.
 • Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen, TÜFAD İstanbul Şubesi Genel Kurulunda Üyelerimizin teveccühü ile yeniden seçilerek güven tazeleyen İstanbul TÜFAD Yönetim Kurulunda Görev dağılımı yapıldı.

  Ekleme: 2018-06-29 Bu Haber 3450 kez okundu.

  Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen, TÜFAD İstanbul Şubesi Genel Kurulunda Üyelerimizin teveccühü ile yeniden seçilerek güven tazeleyen İstanbul TÜFAD Yönetim Kurulunda Görev dağılımı yapıldı.

  Görev dağılımı gündemi ile gerçekleştirilen ilk yönetim kurulu toplantısı yönetim kurulu üyelerinin tamamının katılımıyla gerçekleşti.Toplantı sonrasında yeni yönetim kurulu ve görev dağılımı aşağıdaki gibi şekillendi.

  Halit ÖNSEN (Başkan), Mehmet M.YORULMAZLAR (Başkan.Yrd),Hasan ASLAN (Başkan.Yrd),Keskin ÇETİNKAYA (Başkan.Yrd),Aziz AKGÜN (Başkan.Yrd), Nejat ÖNTAŞ (Genel Sekreter), Cem ÇALIŞKAN ( Teşkilatlardan sorumlu YK Üyesi) M.Köksal TERZİ (Basın ve medya sorumlusu), Murat ESEN (Sayman),Recep AYKUTALP (Sosyal işler sorumlusu),Osman ERDOĞAN (Anadolu yakası sosyal işler sorumlusu), Necdet TOKER (Veznedar), Osman GÖKHAN (Eğitim ve kurslardan sorumlu YK üyesi), Kamuran GAZİ, İlhan TEKİN (Muhasip)  görev dağılımı gerçekleşmesi için yapılan oylama sonrasında oy birliği ile karara bağlanmıştır. 

   

   

   

DERNEK İLETİŞİM HATTI
0850 340 1991
WHATSAPP İLETİŞİM HATTI
0505 034 1965
HABERLER
 
© 2020 Tüfad İstanbul
Bu sitenin tasarımı ve kodlaması Bahadır Yagan'a aittir.